Kolęda

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2016/2017

ulica

blok

klatka

data

dzień

od godz.

Białoruska

6

parter – III p.

02.01.2017

poniedziałek

17.00

Białoruska

6

piętra IV – VI

03.01.2017

wtorek

17.00

Białoruska

6

piętra VII – X

05.01.2017

czwartek

17.00

Białoruska

8

parter – III p.

09.01.2017

poniedziałek

17.00

Białoruska

8

piętra IV – VI

10.01.2017

wtorek

17.00

Białoruska

8

piętra VII – X

12.01.2017

czwartek

17.00

Białoruska

10

klatka I

13.01.2017

piątek

17.00

Białoruska

10

klatki II i III

06.01.2017

piątek

15.00

Bochenka

7

od nr 1

28.01.2017

sobota

9.00

Bochenka

9

od nr 1

08.01.2017

niedziela

14.00

Bochenka

10

cały blok

14.01.2017

sobota

9.00

Bochenka

14

klatka I

05.01.2017

czwartek

16.00

Bochenka

14

klatka II

07.01.2017

sobota

10.00

Bochenka

16

cały blok

14.01.2017

sobota

10.00

Bochenka

18

cały blok

21.01.2017

sobota

10.00

Bochenka

20

cały blok

04.01.2017

środa

15.00

Bochenka

22

cały blok

15.01.2017

niedziela

15.00

Bochenka

25

A, A1, A2, B1, B2, C1, C2

22.01.2017

niedziela

14.00

Bochenka

25

D

21.01.2017

sobota

10.00

Łużycka

43

klatka A

02.01.2017

poniedziałek

15.00

Łużycka

43

klatka B

04.01.2017

środa

15.00

Łużycka

45

klatka A

07.01.2017

sobota

10.00

Łużycka

45

klatka B

07.01.2017

sobota

14.00

Łużycka

47

klatka A

08.01.2017

niedziela

14.30

Łużycka

47

klatka B

09.01.2017

poniedziałek

15.00

Łużycka

49

klatka A

12.01.2017

czwartek

15.00

Łużycka

49

klatka B

13.01.2017

piątek

15.00

Łużycka

51

klatka A

19.01.2017

czwartek

15.00

Łużycka

51

klatka B

20.01.2017

piątek

15.00

Łużycka

51

klatka C

21.01.2017

sobota

9.00

Łużycka

51

klatka D

21.01.2017

sobota

13.00

Łużycka

51

klatka E

23.01.2017

poniedziałek

15.00

Łużycka

51

klatka F

26.01.2017

czwartek

15.00

Łużycka

51

klatka G

27.01.2017

piątek

15.00

Łużycka

51

klatka H

28.01.2017

sobota

9.00

Łużycka

53

klatka A

11.01.2017

środa

17.00

Łużycka

53

klatka B

13.01.2017

piątek

16.00

Łużycka

53

klatka C

14.01.2017

sobota

9.00

Łużycka

53

klatka D

14.01.2017

sobota

15.00

Łużycka

53

klatka E

16.01.2017

poniedziałek

17.00

Łużycka

53

klatka F

18.01.2017

środa

17.00

Łużycka

53

klatka G

20.01.2017

piątek

16.00

Łużycka

53

klatka H

21.01.2017

sobota

9.00

Łużycka

57

klatka A

21.01.2017

sobota

15.00

Łużycka

57

klatka B

23.01.2017

poniedziałek

17.00

Łużycka

57

klatka C

25.01.2017

środa

17.00

Łużycka

57

klatka D

27.01.2017

piątek

16.00

Łużycka

63

klatka A

28.12.2016

środa

16.00

Łużycka

63

klatka B

30.12.2016

piątek

16.00

Łużycka

63

klatka C

02.01.2017

poniedziałek

17.00

Łużycka

63

klatka D

04.01.2017

środa

17.00

Łużycka

63

klatka E

07.01.2017

sobota

12.30

Łużycka

63

klatka F

09.01.2017

poniedziałek

17.00

Łużycka

65

klatka A

06.01.2017

piątek

14.00

Łużycka

65

klatka B

07.01.2017

sobota

9.00

Łużycka

65

klatka C

07.01.2017

sobota

12.00

Łużycka

65

klatka D

07.01.2017

sobota

15.00

Łużycka

65

klatka E

09.01.2017

poniedziałek

15.00

Łużycka

65

klatka F

13.01.2017

piątek

15.00

Łużycka

67

klatka A

12.01.2017

czwartek

15.00

Łużycka

67

klatka B

14.01.2017

sobota

9.00

Łużycka

67

klatka C

14.01.2017

sobota

13.00

Łużycka

67

klatka D

16.01.2017

poniedziałek

15.00

Łużycka

69

klatka A

29.12.2016

czwartek

15.00

Łużycka

69

klatka B

30.12.2016

piątek

15.00

Łużycka

69

klatka C

02.01.2017

poniedziałek

15.00

Łużycka

69

klatka D

05.01.2017

czwartek

15.00

Łużycka

93

cały blok

26.01.2017

czwartek

17.00

Łużycka

71, 71b, 71c, 73c

15.01.2017

niedziela

15.00

Nowosądecka

31

klatka I

14.01.2017

sobota

9.00

Nowosądecka

31

klatka II

14.01.2017

sobota

14.00

Nowosądecka

48, 50, 52, 54, 56,

58, 60, 64, 80, 82

21.01.2017

sobota

9.00

Podedworze

2

klatka B

26.01.2017

czwartek

16.00

Podedworze

2

klatka A

27.01.2017

piątek

15.30

Podedworze

4

klatka A

24.01.2017

wtorek

15,30

Podedworze

4

klatka B

25.01.2017

środa

15.30

Podedworze

6

klatka A

19.01.2017

czwartek

16.00

Podedworze

6

klatka B

20.01.2017

piątek

15.30

Podedworze

8

klatka A

17.01.2017

wtorek

15.30

Podedworze

8

klatka B

18.01.2017

środa

15.30

Podedworze

10

klatka A

12.01.2017

czwartek

16.00

Podedworze

10

klatka B

13.01.2017

piątek

15.30

Podedworze

12

klatka A

10.01.2017

wtorek

15.30

Podedworze

12

klatka B

11.01.2017

środa

15.30

Podedworze

20a

cały blok

03.01.2017

wtorek

15.30

Spółdzielców

12

1 – 56

16.01.2017

poniedziałek

15.00

Spółdzielców

12

57 – 100

19.01.2017

czwartek

15.00

Spółdzielców

12

101 – 151

20.01.2017

piątek

15.00

Spółdzielców

12

152 – 208

21.01.2017

sobota

11.30

Spółdzielców

15

1 – 45

23.01.2017

poniedziałek

15.00

Spółdzielców

15

46 – 55

25.01.2017

środa

15.00

Spółdzielców

15

56 – 95

25.01.2017

środa

16.30

Spółdzielców

15

96 – 115

26.01.2017

czwartek

15.00

Spółdzielców

17

1 – 25

26.01.2017

czwartek

17.00

Spółdzielców

17

26 – 115

28.01.2017

sobota

9.00

Włoska

17

klatki I i II

07.01.2017

sobota

10.00

Włoska

17

klatka III

16.01.2017

poniedziałek

17.00

Włoska

17

klatka IV

17.01.2017

wtorek

17.00

Włoska

19

klatka I

19.01.2017

czwartek

17.00

Włoska

19

klatka II

20.01.2017

piątek

17.00

Włoska

19

klatka III

23.01.2017

poniedziałek

17.00